Ring Filo Olarak Tatil Planlarınızı Renklendiriyoruz!

Ring Filo olarak size güvenilir ve rahat bir tatil deneyimi yaşatıyoruz. Yurt içi ve yurt dışından İstanbul’a nedeni ne olursa olsun, iş toplantısı ya da İstanbul’un güzelliklerini yerinde görmek gibi özellikle turist olarak gelenler için en büyük sıkıntı ulaşımdır. Öyle ki İstanbul iki yakası da eşsiz güzelliklere ve tarihi dokuya sahip eşsiz bir kenttir. Böylesine büyük ve kadim bir kenti araçsız gezmek, bir yerden başka bir yere şahsi aracınız olmadan sadece toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlamak büyük sıkıntı ve zaman kaybıdır. Birde İstanbul’un yabancısı iseniz bu durum ayrıca büyük bir kargaşada yaratabilir.

Ring Filo olarak özellikle yurt dışından gelen Türk vatandaşlarımız başta olmak üzere, uluslar arası ehliyete sahip tüm bireysel ve kurumsal İstanbul ziyaretçilerine ya da İstanbul üzerinden memleketlerine gidecek yaz ayı boyunca ve izinleri boyunca araç ihtiyacı olanlara özel araç kiralama çözümleri üretiyoruz. Örneğin henüz Türkiye’ye giriş yapmadan bulunduğunuz ülkeden müşteri temsilcilerimizi arayarak ya da web sayfamızdan bütçenize ya da tercihinize en uygun aracı ve kiralama tarihlerini seçerek aracınızı havalimanından teslim almanıza fırsat sunuyor, yine aynı şekilde aracı havalimanında teslim etmenize olanak sunuyoruz. Böylelikle zaman kaybı yaşamadan, araç kiralama stresinden uzak tatil veya izin sürecinizi ayağınıza getirdiğimiz araç kiralama hizmeti ile başlatmış oluyoruz.

Özellikle Almanya, Fransa, Belçika, İngiltere, ABD, Kanada,İtalya, İspanya, Azerbaycan, Kuveyt, Arabistan, Irak, İran gibi ülkelerde yaşayan ya da bu ülkelerde çalışan vatandaşlarımızın ülkemizde geçirecekleri izin ya da tatil süreçleri boyunca araçsız kalmamaları için en hesaplı ve en uygun fiyatlı araba kiralama çözümleri sunuyoruz.

İster araç kiralayarak İstanbul’un keyfini sürün, ister memleketinizin. Binek ya da ticari uzun dönem araç kiralamanın adresi Ring Filo olarak bütçenize ve araç tercihinize en uygun kiralık araç modelleri konusunda en büyük yardımcınız ve ilk tercihiniz olmaya adayız.

Biz uzun yıllara dayanan geçmişimiz ile siz değerli müşterilerimizin isteklerini çok iyi biliyor ve çalışmalarımızı bu yönde yürütüyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerde hizmet kalitemizi sektörün üstünde tutuyor ve beklentileri en iyi şekilde karşılıyoruz. Bebek koltuğu,port bagaj, ek sürücü, navigasyon, lastik, full kasko, ek kullanıcı ve adrese teslim hizmetlerimizle daha konforlu bir seyahat sizleri bekliyor.

Ring Filo olarak sizin için 7/24 çalışan ekiplerimiz hizmet için telefonun ucunda bekliyor. Kaliteli hizmet için +90 212 883 09 09 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.