Hakkımızda

Türkiye’de operasyonel filo kiralama sektörünün gelişimine öncülük ederek 2010 yılında kurulan Ring Filo , ülke genelinde yaygın anlaşmalı servis ağlarıyla, her sektörde yerel ve global müşteri ile hizmet vermektedir. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel filo yönetimi sürecinde filomuz farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek farkını ortaya koyar. Kobilerden, kurumsal işletmelere kadar her ölçekten firmaya ve bireysel müşterilerimize kiralama imkanı sunmak ana hedeflerimizin arasındadır çünkü araç kiralamanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Ring Filo Ailesi olarak hep birlikte bunun için çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için ekibimizin her zaman sorun odaklı değil çözüm odaklı çalışmasına gayret gösteriyoruz. Günden güne büyüyen araç skalamızla biz, sizi işinizde başarıya ulaştıracak yolda, kullanacağınız aracı sağlamak için varız.

Misyonumuz

Misyonumuz; Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile; müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Yapabileceğimizin en iyisini yapmak, en iyisi olmak – hep daha iyiye gitmeyi hedeflemek ve çevremizden olumlu etkiler yaratmaktır.